BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja me koronavirus janë shënuar 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të
x

Aktualitet

Panik tek ‘Unaza e re’, Policia jep detajet e para për 30-vjeçarin

Panik tek ‘Unaza e re’, Policia jep detajet e para për

30-vjeçari i cili ra nga lartësia mbrëmjen e sotme duke shkaktuar panik në zonën e Unazës së Re, dyshohet të jetë vetëhedhur.

Policia në një informacion paraprak, bën me dije se “dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.