BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Aktualitet

Panikosën qytetarët/ Ky është këngëtari i njohur shqiptar dhe ekipi i tij prej 9 personave që marshuan të maskuar e me qen në shesh. Policia merr vendimin e menjëhershëm

Panikosën qytetarët/ Ky është këngëtari i njohur

Dhjetë të rinj janë përleshur me Policinë pasi xhiruan një spot duke parakaluar në sheshet e Prishtinës, të maskuar e me qen. Sjelljet e tyre kanë shkaktuar shqetësim te qytetarët përreth, njoftoi Policia.

Burimet nga Prokuroria kanë bërë me dije se 10 të dyshuarit, në mesin e tyre një këngëtar janë shoqëruar në Polici nën dyshimin se kanë prishur rendin dhe qetësinë publike. Sinjali mëson se bëhet fjalë për këngëtarin Albin Ajeti dhe ekipin prej nëntë personave që po xhironin një videoklip për këngën e tij, të cilët janë: Nderim Mustafa, Burim Ajeti, Krenar Mehmeti, Atdhe Berisha, Ardit Ajeti, Dimal Haziri, Avni Dibrani, Alban Mehmeti dhe Vigjilent Selimi.

Këtyre 10 të dyshuarve iu është shqiptuar gjobë për kundërvajtje.