BREAKING NEWS

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit
x

Aktualitet

Parakalimi i gabuar u mori jetën 4 personave në Rrugën e Kombit, dalin pamjet pak para aksidentit tragjik (VIDEO)

Parakalimi i gabuar u mori jetën 4 personave në Rrugën e Kombit,

Janë publikuar pamjet pak para aksidentit të rëndë që u mori jetën 4 personave nga e njëjta familje, të cilët po udhëtonin në Rrugën e Kombit.

Nga aksidenti mes një mjeti Citroen dhe një kamioni pati 4 viktima, shtetas nga Kosova. Gjithashtu, një fëmijë ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Në video shihet makina e bardhë Citroen që hyn me shpejtësi në parakalim, disa metra përpara përplasjes me kamionin.

Si pasojë e përplasjes fatale kanë humbur jetën dy bashkëshortët Blerim Avdiaj, 45 vjeç, Anjeza Avdiaj, 34 vjeçe dhe dy fëmijë, nipi K. Koçi, 11 vjeç dhe vajza e çiftit M. Avdiaj, 5 vjeçe.

Më të lexuarat