BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Aktualitet

Paralajmërojnë meteorologët: Ndryshim drastik i motit, ja çfarë do të ndodhë të dielën

Paralajmërojnë meteorologët: Ndryshim drastik i motit, ja

Në Shqipëri, Maqedoninë Veriore dhe Mal të Zi nesër pritet të mbajë mot kryesisht i kthjellët dhe relativisht i ngrohtë.

Ndërsa të shtunën do të kemi shtim gradual të vranësirave dhe ngritje të temperaturave minimale. Të dielën do të fillojnë edhe reshjet lokale të shiut fillimisht në disa vise në Shqipëri e pastaj edhe më gjerë.