BREAKING NEWS

“Emra që i njeh e gjithë Tirana, do të tronditen pushtetet”, Lorenc Vangjeli lëshon 'bombën' dhe tregon çfarë do ndodhë së shpejti: Aferë më e madhe se Inceneratorët

“Emra që i njeh e gjithë Tirana, do të tronditen
x
BREAKING NEWS

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin Monika Kryemadhin, sulmon Inceneratorët me faktet publike të Jorida Tabakut

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin
x
BREAKING NEWS

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek dorëheqja për Shkëlzen Berishën, del videoja e Ilir Metës dhe Sali Berishës që po qarkullon me shpejtësi

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek
x
BREAKING NEWS

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/ Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e rëndësishme dhe fatin e frikshëm që e pret Vladimir Putin: Në Shqipëri do krijonte një...

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Berisha vrasës, ka thirrur protestën për hallin e tij dhe kundër SHBA, ja pse më 7 korrik rrezikon të përsëritet ‘21 janari’ dhe çfarë e lidh kreun e ‘Foltores’ me Metën

Spartak Braho: Berisha vrasës, ka thirrur protestën për hallin e
x
BREAKING NEWS

Krimi ekonomik operacion blic/ Arrestohen 8 persona, mes tyre edhe zyrtarë të bashkisë, në pranga edhe drejtori i varrezave të Tufinës. Ja skema që përdornin për të vdekurit

Krimi ekonomik operacion blic/ Arrestohen 8 persona, mes tyre edhe zyrtarë
x
BREAKING NEWS

Shifrat e të infektuarve po arrijnë nivele të larta/ Konferencë urgjente nga Komiteti Teknik i Ekspertëve: Po qarkullon nënvarianti i ri i Omicron

Shifrat e të infektuarve po arrijnë nivele të larta/
x
BREAKING NEWS

Alarmohet Evropa, Moska vendos 30 raketa e dy nëndetëse në Detin e Zi, Polonia përgatitet për luftë

Alarmohet Evropa, Moska vendos 30 raketa e dy nëndetëse në Detin
x

Aktualitet

Parashikimi i frikshëm i Alfred Cakos: Do plasë lufta në Ballkan

Parashikimi i frikshëm i Alfred Cakos: Do plasë lufta në Ballkan

Situata në Ballkan është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes dhe analizave gjeopolitike. Konspiracionisti Alfred Cako parashikon zhvillime bombë në vend. Ai tha se po vjen era luftë duke analizuar zhvillimet e fundit.

“Rajoni po kalon në një krizë të madhe. Në Mal të Zi ka rënë qeveria. Ju kisha thënë se në fund të Krishtlindjeve do të ketë probleme të mëdha në Maqedoni. Në Serbi ka zgjedhje në muajin prill që mund të jenë dhe presidenciale dhe zgjedhje të përgjithshme parlamentare dhe Serbia për këto 2-3 muaj është në një vështirësi për këto ngjarje që po ndodhin në rajon. Një ngjarje tjetër është rritja e kapacitetit ushtarak të Greqisë e cila mori 3 miliardë euro deri në vitin 2023 të marrë 24 avionë francezë që janë nga elita e avionëve luftarakë, do marrë 4 anije luftarake dhe kryeministri deklaroi që gjatë ushtrimit të manovrave ushtarake dhe që Greqia ka një nga flotat më të forta në Evropë, po bie erë luftë”, tha Cako.

Më të lexuarat