BREAKING NEWS

Negociatat/ Kryeministri Rama mesazh të ‘koduar’ për BE-në: Pse mendoj kaq shpesh në ditët e sotme për…

Negociatat/ Kryeministri Rama mesazh të ‘koduar’ për
x

Aktualitet

Pas Ardi Veliut, infektohet me COVID-19 një tjetër zyrtar i lartë i Policisë së Shtetit, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Pas Ardi Veliut, infektohet me COVID-19 një tjetër zyrtar i lartë

Një tjetër drejtues i Policisë së Shtetit është infektuar me koronavirus. Behet fjalë për zv.drejtorin e Rendit e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, Dhimitraq Ziu.

Mësohet se Ziu aktualisht është në gjendje të stabilizuar dhe po trajtohet në banesë.

Kujtojmë se pak ditë më parë u infektua me COVID-19 dhe kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Pas Ardi Veliut, infektohet me COVID-19 një tjetër zyrtar i lartë

Më të lexuarat