Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas bujës në media Xhisiela Maloku drejt altarit? E dashura e djalit të deputetit zbulon unazën me diamant

Postuar: 22/07/2019 - 22:35

Ish e dashura e djalit të deputetit të PS-së, Xhisiela Maloku ka postuar një foto në rrjetin e saj social.Në foton e publikuar në Instagram, Xhisiela ka treguar një unazë me gurë, mbi kutinë e të cilës shkruhej: Veçanërisht për ty.

Mbi foto Xhisiela tregonte se kjo ishte një dhuratë, por duke zgjedhur që ta linte anonim personin që ia kishte dhuruar.
Historia e dashurisë së Xhisiela Malokut dhe Rexhep Rrajës pushtoi të gjitha mediat kombëtare, kur vetëm para pak muajsh 26-vjeçarja e denoncoi partnerin e saj për dhunë dhe presion.
 
Duke qenë se Rraja ishte djali i një deputeti, kjo gjë bëri që në këtë histori të përfshihet politika me akuza e kundërakuza.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 17:06

Një gjykatë në New York, dënoi me 22 vjet heqje lirie një shqiptar me vendbanim në Bronx, që synonte të bëhej pjesë e grupit ekstremist Shteti Islamik.
 

Postuar: 08/12/2019 - 16:57

Një 52-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit pasi dy ditë më parë ka shkaktuar një

Postuar: 08/12/2019 - 16:13

Ky është momenti kur një pallat 5 katësh në zonën e Shkozetit, i shpallur me rrezikshmëri të lart

Postuar: 08/12/2019 - 16:02

Greqia hap hetim për vrasje të qëllimshme të ekstremistit minoritar në Bularat, Kostandin Kacifas

Postuar: 08/12/2019 - 15:51

Një 36-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në burgun e Agias në Hania të Greqisë.

Postuar: 08/12/2019 - 15:38

Një grek i shpallur në kërkim është ekstraduar nga Danimarka në Tiranë nga drejtësia shqiptare pa

Postuar: 08/12/2019 - 15:15

Grupi i inxhinierëve dhe arkitekteve nga Izraeli kanë mbi 5 ditë që po punojnë në terren dhe po a