BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Aktualitet

Pas dy ditësh ulet avioni i parë në Rinas, kjo është ngarkesa e rëndësishme që ka ardhur

Pas dy ditësh ulet avioni i parë në Rinas, kjo është

Pas dy ditësh, është ulur avioni i parë në aeroportin e Rinasit. Sipas FlightRadar, mësohet se avioni i parë i ulur në pistës i përket “Air Albania”.

Ky avion është nisur nga Stambolli dhe në të janë sasia e vaksinave të radhës kundër covid-19.

Në Rinas ka mbërritur edhe ministrja Manastirliu për t’i pritur ato.