Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas ‘futunës’ së shkarkimeve në Kadastrën e Vlorës, dorëhiqet një tjetër nëndrejtor i këtij institucioni

Postuar: 11/09/2019 - 12:23

Pas shkarkimeve në Kadastrës e Vlorës, është dorëhequr nga detyra nëndrejtori tjetër i këtij institucioni Ardian Musta. Vetëm dy ditë më parë u shkarkuan drejtori dhe nëndrejtori i Kadastrës, të cilët u zevendesuan me dy emra të rinj.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 18:03

Një këmbësor 60 vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi është përplasur nga një makinë në  lagjen ’28 Nëntori’ të qytetin të Elbasanit.

Postuar: 18/11/2019 - 17:48

Analisti Afrim Krasniqi  e ka quajtur përplasjen mes Presidencës dhe Mazhorancës  një k

Postuar: 18/11/2019 - 17:32

Prokuroria për Krimet e Rënda ka zgjatur me tre muaj afatin e hetimit për grabitjen e 9 prillit 2

Postuar: 18/11/2019 - 17:13

Një grup shqiptarësh në Itali kanë përdorur një teknikë mashtrimi për të fshehur në kavanoza qelq

Postuar: 18/11/2019 - 16:44

Gara për pozicionin e kryeprokurorit të Shqipërisë është hapur dhe lista me kandidatët do të dërg

Postuar: 18/11/2019 - 15:55

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre shtetas për vjedhje dhe ka proceduar penalisht dy të tjer