BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Pas ‘futunës’ së shkarkimeve në Kadastrën e Vlorës, dorëhiqet një tjetër nëndrejtor i këtij institucioni

Pas ‘futunës’ së shkarkimeve në Kadastrën e

Pas shkarkimeve në Kadastrës e Vlorës, është dorëhequr nga detyra nëndrejtori tjetër i këtij institucioni Ardian Musta. Vetëm dy ditë më parë u shkarkuan drejtori dhe nëndrejtori i Kadastrës, të cilët u zevendesuan me dy emra të rinj.