BREAKING NEWS

Hyri nga pika kufitare e Qafë Botës dhe u dërgua menjëherë në Tiranë pas dyshimeve për koronavirus, dalin përgjigjet e analizave për 15-vjeçarin afgan

Hyri nga pika kufitare e Qafë Botës dhe u dërgua
x

Aktualitet

Pas ngjarjes tragjike në kryeqytet, vidhet dhe më pas digjet një tjetër banesë, pronari lëshon thirrje: Kemi frikë mos...

Pas ngjarjes tragjike në kryeqytet, vidhet dhe më pas digjet një

Pas grabitjes që ndodhi në kryeqytet, ku pre e maskave ra një çift biznesmenësh, duke mbetur të plagosur rëndë. Një tjetër ngjarje shënohet në fshatin Rusan në Delvinë, banesa është vjedhur dhe më pas është djegur.

Gjatë mesnatës shtëpia e dy vëllezërve nga Rusani, në Delvinë u shkrumbua nga flakët.  Jorgo Stavro dhe Aqi Gjini e përdornin banesën për të kaluar natën kur punon në tokën me ullinj. Në shtëpinë ku kishte orendi, vegla pune  dhe prodhime artizanale nuk shpëtoj asgjë.