BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Aktualitet

Pas ngjarjes tronditëse në Lushnje plas keq edhe në Belsh/ Kushërinjtë "luftë" me sëpata mes tyre për gardhin, dy të plagosur (DETAJET)

Pas ngjarjes tronditëse në Lushnje plas keq edhe në Belsh/

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet ditën e sotme pas asaj të Lushnjes, ku një konflikti mes kushërinjve la të vdekur një person dhe tre të tjerë të plagosur.

Mëngjesin e kësaj të premte në Belsh rreth orës 08:35, në fshatin Dushk, shtetasit Belul Muça, 60 vjeç, dhe Shefqet Muça, 66 vjeç, kushërinj mes tyre, për motive të dobëta kanë goditur njeri-tjetrin me sëpat?.

P?r pasojë të dy shtetasit kanë mbetur të plagosur dhe janë transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Belul Muça dhe  Shefqet Muça janë zënë për gardhin. Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanve të ngjarjes.