BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Aktualitet

Pas Piperos, pasi kishin marrë dozën e vaksinës infektohen me COVID drejtori i Shtëpisë së të moshuarve dhe financierja

Pas Piperos, pasi kishin marrë dozën e vaksinës infektohen me

Pas, mjekut të njohur, Pëllumb Pipero, drejtori i Shtëpisë së të Moshuarve në Gjirokastër dhe financierja, janë infektuar me COVID-19 pak ditë pas marrjes së dozës së parë të vaksinës. Ky është rasti i dytë në Shqipëri, pas Piperos.