Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas Ramës, Arta Marku udhëton drejt Francës

Postuar: 16/05/2018 - 17:48

 Pas vizitës së kryeministrit Rama në Francë, këtë herë edhe Arta Marku  ka udhëtuar drejt këtij shteti. Mësohet se prokurorja e Përgjithshme Arta Marku do të jetë  pjesë në Paris, e një takimi ndërkombëtar për bashkëpunim. Arta Marku do të jetë e pranishme në Paris në takimin e prokurorëve publikë ose institucioneve ekuivalente. Takimi ndërkombëtar mbahet në Paris në datat 16-18 maj të vitit 2018

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 11

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2018 - 22:08

Një banor i fshatit Dukaj, A.K. 47 vjeç, ka mbetur i plagosur rëndë ditën e sotme, pasi kishte ngarkuar gurë me nje kamion për të ndërtuar shtëpinë.

Postuar: 19/09/2018 - 21:50

Babai i Zamir Latifit, Fatos Latifi, djali i të cilit u vra më 11 tetor të vitit të kaluar së bas

Postuar: 19/09/2018 - 21:41

Policia ka ndaluar sot ish-drejtorin e Spitalit Rajonal të Beratit, Idlir Frashëri në kuadër të n

Postuar: 19/09/2018 - 21:31

Gazetari Artan Hoxha tha se në Lushnjë është një tjetër grup që merret me trafikun ndërkombëtar t

Postuar: 19/09/2018 - 21:30

Një 59-vjeçar shqiptar është vënë në pranga nga policia greke, pasi akuzohet si koka e një grupi

Postuar: 19/09/2018 - 21:25

Ish-drejtuesi i policisë, Arben Hajdarmataj ka komentuar masakrën e Lushnjes,  ku u vra Zami

Postuar: 19/09/2018 - 21:16

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar videon e momentit të vrasjeve të Zamir Latifit dhe Jurgen Hoxhë