BREAKING NEWS

Tjetër skandal seksual shpërthen në vendin tonë/ Përdhunon një vajzë brenda komisariatit, arrestohet shefi i policisë (Zbardhen detaje të rënda nga ngjarja)

Tjetër skandal seksual shpërthen në vendin tonë/
x

Aktualitet

Pas shkarkimit të drejtoreshës nga ministrja, zbulohet emri i drejtorit të ri në spitalin e Shkodrës

Pas shkarkimit të drejtoreshës nga ministrja, zbulohet emri i

Është konfirmuar  drejtori i ri i Spitalit Rajonal të Shkodrës, kirurgu Ardian Dajti.

Dajti  u prezantua mëngjesin e sotëm nga zv ministrja e Shëndetësisë dhe Drejtori i Shëndetit Publik në Shkodër Astrit Beci.Prezantimi i tij u bë pa praninë e mediave, ndërkohë ky është drejtori i 7-të që ndërrohet në spitalin e Shkodrës që nga 2013.

Drejtoresha e mëparshme e spitalit të Shkodrës, Teuta Rrjolli u shkarkua pak ditë më parë nga shefja e saj Manastirliu për shkak të rezultateve të dobëta.