BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Aktualitet

Pas Skënder Brataj një tjetër zyrtare e njohur shqiptare del pozitive, kjo është Drejtoresha e Operatorit të Shërbimit shëndetësor e prekur nga COVID-19

Pas Skënder Brataj një tjetër zyrtare e njohur shqiptare del

Koronvirusi nuk kursen askënd. Një tjetër zyrtare shqiptare del pozitive me COVID-19. Bëhet fjalë për drejtoreshën e Operatorit të shërbimit shëndetësor, Mirela Cami e cila pas testit ka rezultuar e prekur nga virusi i rrëzikshëm.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se është kryer e njëjta procedure si për çdo qytetar edhe për znj. Cami e cila është tashmë e vetizoluar në shtepi por vijon të punojë nga shtëpie.

Gjendja e saj, me sa mësohet është e mirë. Ndërkohë kujtojmë se edhe kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj është prekur nga koronavirusi. Po kështu edhe deputeti Adriatik Alimadhi.