BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Aktualitet

Pas videos duke gatuar, ‘godet’ sërish bashkëshortja e Luzlim Bashës, nxjerr foton ndryshe të kryedemokratit dhe ka një mesazh

Pas videos duke gatuar, ‘godet’ sërish bashkëshortja e

Bashkëshortja e kreut të PD, Lulzim Bashës, Aurela është bërë tepër aktive kohët e fundit në rrjetet sociale.

Pas publikimit të fotos ku Basha i lexonte vajzës para gjumit përralla, apo videos ku kryedemokrati shfaqej duke gatuar në shtëpi, kësaj radhe Aurela ka sjellë diçka krejt ndryshe.

Aurela që ka publikuar një foto, ku çifti shfaqet në makinë duke udhëtuar, ndërsa në timon ndodhet kreu i PD.

“Një pasdite të këndshme të gjithëve”, shkruan Aurela Basha.

Pas videos duke gatuar, ‘godet’ sërish bashkëshortja e

Më të lexuarat