Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pasi i kujtoi vrasjet Sali Berishës, vjen përgjigjja e Shkëlzenit për Mira Kazhanin

Postuar: 15/04/2019 - 22:46

Shkëlzen Berisha, djali i ish- kryeministrit Sali Berisha është bërë pjesë e replikave të ndërsjellta midis babit të tij dhe gazetares Mira Kazhani.
 
Në një satus në rrjetet sociale djali  i ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha shkruan me ironi :
 
"Pasi shtypi nje 17-vjeçar, përgjigja epike e Mira Kazhanit ishte: Fajin e ka Saliu”
 
Kjo e fundit përpara disa ditësh aksidentoi me makinën e saj në autostradën Tiranë –Durrës, 17-vjeçarin Nertil Pëllumbi, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës.
 
Berisha hodhi akuza të forta për aksidentin në fjalë duke thënë se identiteti i 17-vjeçarit u mbajt i fshehur për një javë nga familjarët, të cilët nuk dinin asgjë për fatin e tij.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/04/2019 - 17:07

Një ndër avokatët më të njohur në Greqi, Alexandros Lykourezos, u arrestua ditën e djeshme së bashku me disa bashkëpunëtorë të tij nga njësitë e antiterrorit.
 

Postuar: 19/04/2019 - 16:33

Për herë të parë Instituti i Shëndetit publik ka prezantuar Raportin Kombëtar mbi Sëmundjet jo të

Postuar: 19/04/2019 - 15:55

Mjeti ka shpërthyer në ecje, ndërsa nuk dihet ende gjendja e shoferit që ka qenë brenda mjetit.

Postuar: 19/04/2019 - 15:46

Një tjetër ankimim në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit nga Komisioneri Publik.

Postuar: 19/04/2019 - 15:36

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Rrëshen ku janë përplasur dy makina.

Postuar: 19/04/2019 - 15:10

Një aksident automobilistik ka ndodhur rreth orës 14:00 në rrugën e Durrësit në Tiranë.

Postuar: 19/04/2019 - 14:49

Në media po përflitet se se personi i tretë i cili dyshohet se ka marrë pjesë në grabitjen spekta