Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pasi kishte grabitur një arkë me para, ishte dehur dhe kishte bërë sherr në një lokal/ Tatuazhi fundos shqiptarin, policia e zbulon nga G-ja që kishte në dorë

Postuar: 09/11/2019 - 14:09

Tatuazhi që kishte në dorë nxori zbuluar shqiptarin, që u ndalua nga policia, i akuzuar për një grabitje të parave në arkë në një dyqan ëmbëlsirash në Rimini. 

Mediat italiane shkrujanë se kanë identifikuar 19-vjeçarin shqiptar me inicialet M.N si autor të grabitjes.

Ai u kap nga kamerat e sigurisë, ndërkohë që kishte fytyrën e mbuluar dhe një kapuç në kokë dhe nuk identifikohej në pamjet e siguruara nga kamerat.Por, ajo që e ka tradhtuar ka qenë një tatuazh në dorën e majtë, një shkronjë G, për të cilën mediat italiane shkruajnë se ishte për vajzën me të cilën ai ishte i lidhur.

Disa orë pasi shqiptari kishte kryer grabitjen, ishte dehur dhe kishte bërë sherr në një lokal.

Në këtë kohë, policia e kishte shoqëruar në komisiarat dhe më pas u la i lire, por me pas ngjarjet u lidhen bashke dhe ai u zbulua si autor i grabitjes.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 23:17

Një aksion i madh policor në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero çoi në sekuestrimin e rreth 16 mijë bimëve narkotike marijuanë e ndarë në dy plantacione të ndryshme

Postuar: 16/11/2019 - 22:40

Mbrëmjen e sotme është gjetur i vdekur një 68-vjeçar në fshatin Shumbat të Dibrës

Postuar: 16/11/2019 - 21:29

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së shtunës në zonën e Kamzës, ku një automje

Postuar: 16/11/2019 - 19:40

"Air Albania Stadium" do të çelë nesër dyert me ndeshjen midis Kombëtares Shqiptare të

Postuar: 16/11/2019 - 17:55

Një grua në Tiranë ka mbetur e vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor në rrugën “Demokraci