Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pasi Rama mbylli takimin, çfarë po ndodh në Shkodër? 

Postuar: 20/06/2019 - 21:16

Pas përfundimit të tubimit të Partisë Socialiste në zonën e pedonales në qytetin e Shkodrës, ka mbaruar edhe anti-mitingu i organizuar nga PD ku ishin të pranishëm edhe kryebashkiakja Voltana Ademi  dhe ish deputeti i PD, Flamur Noka.

Edhe pse me disa konfrontime dhe përplasje me policinë e Rendit dhe me FNSH-në pasi gjuajtën me gurë drejt tyre, protestuesit e mbyllin anti-mitingun.

Turma e protestuesve u nisën drejt memorialit të dëshmorëve të 2 prillit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 17:50

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin pasi janë përplasur 3 makina.

Mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë një grua.

 

Postuar: 15/09/2019 - 17:26

39-vjeçari i cili është ndaluar ditën e sotme nga Policia e Tiranës për vrasjen e Santiago Malkos

Postuar: 15/09/2019 - 17:03

Karabinierët e Kompanisë dhe të Stacionit të Frascati me ndihmën e atyre të Njësisë Hetuese të Gr

Postuar: 15/09/2019 - 16:50

Një shqiptare 39 vjeçe u shoqërua në policinë e Korinthit, pasi dyshohet se ka vendosur disa zjar

Postuar: 15/09/2019 - 16:09

Kjo javë që lamë pas ishte kryesisht me  mot të qëndrueshëm.

Postuar: 15/09/2019 - 15:43

Për vrasjen e Santiago Malkos, ish-policit është arrestuar një 39-vjeçar në Tiranë, i cili akuzoh

Postuar: 15/09/2019 - 14:44

Vijon faza e konkursit për 500 vende të lira për Patrullë të Përgjithshme në Policinë e Shtetit.