BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Pasi Rama mbylli takimin, çfarë po ndodh në Shkodër? 

Pasi Rama mbylli takimin, çfarë po ndodh në Shkodër? 

Pas përfundimit të tubimit të Partisë Socialiste në zonën e pedonales në qytetin e Shkodrës, ka mbaruar edhe anti-mitingu i organizuar nga PD ku ishin të pranishëm edhe kryebashkiakja Voltana Ademi  dhe ish deputeti i PD, Flamur Noka.

Edhe pse me disa konfrontime dhe përplasje me policinë e Rendit dhe me FNSH-në pasi gjuajtën me gurë drejt tyre, protestuesit e mbyllin anti-mitingun.

Turma e protestuesve u nisën drejt memorialit të dëshmorëve të 2 prillit.