Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pasi u lirua nga burgu, flet për herë të parë nga Kosova "Babalja"

Postuar: 12/10/2018 - 17:44

“Dëshmitari X”, “Babalja” apo Albert Veliu është lënë i lirën ga gjykata në Prishtinë. Ndonëse u ndalua dje për shkak të akuzave që rëndojnë ndaj tij në Shqipëri, sot gjykata në Prishtinë ka vendosur lirimin e tij.

"Kam frikë të kthehem në Shqipëri", tha Veliu për News24.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 17

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 11:41

Qytetarë e të rinj, të gjithë bashkë janë mbledhur dhe kanë marshuar përgjatë akseve kryesore, duke bllokaur Rrugën e Kombit dhe të Milotot.
 

Postuar: 14/12/2018 - 11:40

Gazetarja e aktualitetit në “Top Channel”, Anila Hoxha ka komentuar urdhrin e fundit

Postuar: 14/12/2018 - 11:32

Mes shiut e të ftohtit, me çadra në duar studentët vijojnë protestën para Kryeministrisë sot në d

Postuar: 14/12/2018 - 11:17

Studentët e universitetit “Luigj Gurakuqi” nisen drejt Tiranës për të vijuar atje pro

Postuar: 14/12/2018 - 11:09

Analisti Ilir Demalia  ka reaguar në lidhje me protestën  e studentëve dhe u ka  b

Postuar: 14/12/2018 - 11:01

Studentët vazhdojnë të protestojnë, edhe ditën e sotme kanë marshuar drejt sheshit, por protestës

Postuar: 14/12/2018 - 10:55

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi u kapën duke shpërndarë drogëra të forta.