BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Aktualitet

“Paska edhe një numër celulari”, zbardhen të tjera shënime nga ditari i familjes Josifi: Unë kam pritur me durim Zotin!

“Paska edhe një numër celulari”, zbardhen të tjera

Shënime të tjera të shkruara nga tre anëtaret e familjes Josifi që sollën horrorin në Kombinat kanë dalë në dritë.

Në studion e emisionit  “Opinion”, mbi monitor gazetari Blendi Fevziu lexoi të tjera shënime që janë gjetur në ditaret e familjes Josifi. 

“Unë kam pritur me durim dhe ngulm Zotin dhe ai u përkull mbi mua,”- shihet e shkruar në një prej tyre.

Ndërkohë që ajo që bie në sy është edhe fakti se disa cepa letrash janë të djegura.

“Paska dhe numra telefoni këtu,”– thotë Fevziu në momentin që shfaqet një tjetër shënim, mbi faqen e të cilit është shënuar dhe një numër celulari.

Më të lexuarat