BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Aktualitet

Pëllumb Pipero shpallet “Qytetar Nderi” në Skrapar, reagon Artan Hoxha: Kështu është kur...

Pëllumb Pipero shpallet “Qytetar Nderi” në Skrapar, reagon

Ditën e sotme mjeku i njohur infeksionist, Pëllumb Pipero është shpallur “Qytetar Nderi” në Skrapar, për kontributin e tij gjatë pandemisë së Covid. Lidhur me këtë ka reaguar gazetari Artan Hoxha, ku teksa poston njoftimin, shkruan:” Keshtu eshte, kur te vjen nga s’e pret...” .

Postimi i Hoxhës

Keshtu eshte, kur te vjen nga s’e pret...

“Me propozim te Kryetarit te Bashkise, Z. Adriatik Mema, Keshilli i Bashkise Skrapar, i jep titullin “Qytetar Nderi”, Prof. Dr. Pellumb Pipero.

Motivacioni: “Për veprimtari të shquar profesionale dhe akademike për gjatë gjithë karrierës së tij në fushën e mjekësisë, veçanërisht në atë të sëmundjeve infektive, si dhe për kontributin e çmuar profesional dhe publik në përballimin e situatës së pandemisë, shkaktuar nga COVID-19”...