BREAKING NEWS

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i fortë i SHBA-së, ja çfarë pritet të ndodhë në vijim

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i
x

Aktualitet

Përcillet për në banesën e fundit nëna e kryeministrit Edi Rama (FOTOT)

Përcillet për në banesën e fundit nëna e kryeministrit

Është përcjellë për në banesën e fundit nëna e kryeministrit shqiptar, Aneta Rama.

Për shkak të stiuatës nga pandemia e koronavirusit, një numër i vogël njerëzish kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të saj, mesditën e kësaj të shtune.

Kryeministri Rama dhe i vëllai Olsi iu drejtuan me një mesazh miqve dhe të afërmve duke kërkuar mirëkuptimin e tyre për përcjelljen për në banesën e fundit të Aneta Ramës, për shkak të situatës nga Covid-19.

Përcillet për në banesën e fundit nëna e kryeministritPërcillet për në banesën e fundit nëna e kryeministritPërcillet për në banesën e fundit nëna e kryeministrit