BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Aktualitet

Përdhunimi i 15-vjeçares nga roja/ Merret vendimi drastik për drejtorin e shkollës

Përdhunimi i 15-vjeçares nga roja/ Merret vendimi drastik për

Drejtori i shkollës “Azem Hajdari”, ku studionte 15-vjeçarja e abuzuar është përjashtuar nga detyra.

Vendin e tij e ka zëvendësuar Mimoza Dosti, e cila është emëruar drejtoreshë.

Kujtojmë se Abaz Dogu, 65 vjeç përdhunoi një 15-vjeçare dhe videon e aktit intim e kishte shpërndarë me tre të rinj, të cilët e shantazhonin vazhdimisht atë të kryente marrëdhënie seksuale edhe me ta.

Për një kohë të gjatë, ai shkruante në mure “Sa** K*va” derisa e reja u dorëzua dhe kreu marrëdhënie seksuale me të.

Rezultoi se i moshuari kishte punuar si roje në shkollën ku studionte e mitura.

Më të lexuarat