BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Përdhunimi i 15-vjeçares në Babrru/ Hazizaj ‘trondit’ me deklaratën: Shkolla është vendi ku pedofilat gjejnë terren!

Përdhunimi i 15-vjeçares në Babrru/ Hazizaj

Altin Hazizaj, Drejtor i Qendrës për Mbrojtjen e të Drejtave të Fëmijëve në Shqipëri bëri një deklaratë të fortë në emisionin Open duke thënë se shkollat duhet shikuar si vendi ku pedofilat gjejnë terren.

“Në shkolla pedofilat po gjejnë terren. Dhe shkolla nuk ka reagim. Kur nuk reagon Ministria e Arsimit, drejtori i shkollës si mund të marrë zë komshiu? Është e turpshme heshtja që bën Ministria e Arsimit”- tha në Open Hazizaj.