BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Aktualitet

Përdhunuan 15-vjeçaren dhe i bënë shantazh me pamje filmike, monstra Abaz Doku dhe 3 të rinjtë japin llogari në Gjykatë

Përdhunuan 15-vjeçaren dhe i bënë shantazh me pamje

Përdhunuesi Abaz Doku dhe 3 të rinjtë e implikuar në abuzimin seksual të një 15 vjeçareje në Kamëz kanë dalë para Gjykatës.

Ata akuzohen për veprat penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”, ”Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14 deri në 18 vjeç”, “Shtytja e të miturëve në krim” dhe “Vepra të turpshme”, të gjitha kryer në bashkëpunim.

Kujtojmë se rasti është denoncuar fillimisht nga vajza e mitur e cila është shantazhuar me video intime nga i moshuari i cili ka qenë dhe roje në shkollën e saj.