BREAKING NEWS

"U shtanga dhe mendova se do kriste pushka", Kreshnik Spahiu tregon ngjarjen më të hidhur në politikë dhe bën parashikimin e bujshëm për Lulzim Bashën

"U shtanga dhe mendova se do kriste pushka", Kreshnik Spahiu tregon
x

Aktualitet

Përditësimi i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë zbardh të dhënat më të fundit, tregon sa persona u konfirmuan të infektuar ditën e sotme

Përditësimi i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë, janë regjistruar 660 raste të reja me koronavirus, nga 3695 testime të kryera.

Njoftimi nga Ministria e Shëndetësisë

3695 testime të kryera – Janë kryer 3695 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 660 qytetarë.

Harta e të prekurve – 250 raste në Tiranë, 39 raste në Vlorë, 34 raste në Kurbin, 33 raste në Durrës dhe Lushnje, 26 raste në Kavajë, 23 raste në Krujë, 22 raste në Berat, 19 raste në Fier, 17 raste në Kamëz, 16 raste në Sarandë, 11 raste në Shkodër dhe Mat, 10 raste në Lezhë, Ura Vajgurore, 8 raste në Librazhd, Klos, Gramsh, 7 raste në Prrenjas, 6 raste në Mirditë, Shijak, Vorë, 5 raste në Pogradec dhe Kuçovë, Mallakastër, 4 raste në Korçë, Rrogozhinë, Vau Dejës, 3 raste në Kukës, Divjakë, Dibër, Skrapar, 2 raste në Elbasan, Tropojë, Belsh, Patos, Cërrik, Poliçan, 1 rast në, Përmet, Delvinë, Tepelenë, Selenicë, Malësi e Madhe, Libohovë.