BREAKING NEWS

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të reformës në drejtësi, Meta-Berisha dyshja më e shqetësuar

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të
x

Aktualitet

Përditësimi/ Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona humbën jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Përditësimi/ Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona

Ministria e Shëndetësisë ka bërë më dije se janë shënuar 4 humbje jete në 24 orët e fundit nga koronavirusi.

Me gjithë përpjekjet e stafit mjekësor, 4 qytetarë nga Tirana, Fieri, Kavaja dhe Mati, të moshave 37- 77 vjeç, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i shpreh ngushëllime familjarëve të të ndjerëve.