BREAKING NEWS

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me koronavirus janë identifikuar në 24 orët e fundit në vendin tonë

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Aktualitet

Përdorte apartamentin për të shitur kokainën, Policia italiane arreston 23 vjeçaren shqiptare

Përdorte apartamentin për të shitur kokainën, Policia

Policia italiane ka vënë në pranga një vajzë 23 vjeçare me origjinë shqiptare nën akuzën se trafikonte drogë. Mësohet se ajo përdorte apartamentin e saj në Alba për të shitur kokainë.

Kohët e fundit, policia ishte vënë në ndjekje të shqiptares dhe vunë re shumë lëvizje të personave të ndryshëm.

Pas identifikimit dhe ndalimit të një çifti që sapo kishin blerë drogën, policia shkoi në banesë dhe sekuestroi 30 gram kokainë, peshore elektronike dhe materiale për paketimin e dozave.

Tashmë 23 vjeçarja ndodhet në komisariat ku pritet të jepet dhe masa e caktuar.

Më të lexuarat