BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Aktualitet

Përfshihet nga flakët makina në ecje në tunelin e Elbasanit, çfarë ka ndodhur?

Përfshihet nga flakët makina në ecje në tunelin e Elbasanit,

Një automjet është  përfshirë nga flakët teksa ishte në ecje, në brendësi të tunelit Tiranë- Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme.

Mësohet se zjarrfikësja ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Ndërkohë, përkohësisht është ndërprerë qarkullimi i mjeteve në këtë aks rrugor.

Nuk dihet ende shkaku që ka bërë që makina në fjalë të merrte flakë. Fatmirësisht për ngjarjen në fjalë, nuk janë raportuar njerëz të lëdnuar, por vetëm dëme materiale.

Më të lexuarat