BREAKING NEWS

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë Berishës’, Erion Braçe i jep përgjigjen e fortë djalit të Remzi Hoxhës

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë
x

Aktualitet

Përfshihet nga flakët makina në rrugën e Kavajës, Policia jep detaje

Përfshihet nga flakët makina në rrugën e Kavajës,

Ditën e sotme një makinë ka marrë flakë në ecje rrugën e “Kavajës”.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.10.2020, rreth orës 13:55, në rrugën e “Kavajës”, një mjet ka marr flakë në lëvizje, ku ka vetëm deme materiale. Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.