BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Aktualitet

Përfundon në pranga ish-zyrtari dhe djali i tij, dyshohet se kanë lidhje me një ngjarje në Elbasan

Përfundon në pranga ish-zyrtari dhe djali i tij, dyshohet se kanë

Gjykata e Korçës ka arrestuar për ish kryeplakun e Podgories me inicialet A.P , dhe djalin e tij O.P.

Mësohet se është ndaluar edhe një shtetas tjetër nga fshati Vreshtas.

Nuk dihet ende arsyeja e ndalimit të këtyre shtetasve, por mendohet se vendimi i gjykatës së Korçës lidhet me një tjetër proces në Elbasan.