BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Aktualitet

Përgjaken rrugët/ Aksident i rëndë në Gjakovë, 3 të vdekur, dyshohet se janë shtetas shqiptarë

Përgjaken rrugët/ Aksident i rëndë në Gjakovë, 3

Një aksident i rëndë ka tronditur mëngjesin e sotëm Gjakovën, ku si pasojë kanë humbur jetën tre persona. Ljami është konfirmuar edhe nga komandati i Policisë rrugore në Gjakovë, Ali Sahatqija, i cili ka deklaruar se një veturë ka dalur jashtë rrugës, duke u marrë jetën tre personave.  

“Ju njoftojmë se sot rreth orës 07:40 Policia është për një aksident në fshatin Raçë .Patrullat policore kanë dalur në vendin e ngjarjes ku kanë vërejtur se brenda veturës e cila kishte dalur jashtë rrugës kanë qenë 3 persona, dy kosovare dhe nje nga Shqipëria" , ka deklaruar Sahatqija.