BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Aktualitet

Përgjaken rrugët/ Dy makina përplasen ‘kokë më kokë’ në Elbasan, një person përfundon me gjymtyrë të thyera, e plagosur edhe një vajzë 15-vjeçare (DETAJE+FOTO)

Përgjaken rrugët/ Dy makina përplasen ‘kokë më

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Bradashesh.

Burime nga terreni bëjnë me dije se dy makina janë përplasur kokë më kokë me njëra-tjetrën. Shkak i këtij aksidenti dyshohet shpejtësia e lartë.

Siç raportohen nga vendngjarja, janë plagosur dy persona, një prej tyre ka përfunduar me gjymtyrë të thyera. Një prej të plagosurve është një vajzë 15 vjeçe. Është njoftuar ambulanca dhe policia.

Përgjaken rrugët/ Dy makina përplasen ‘kokë më

Përgjaken rrugët/ Dy makina përplasen ‘kokë më

Përgjaken rrugët/ Dy makina përplasen ‘kokë më