Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përgjaken rrugët që në mëngjes/ Furgoni përplaset me “Renault”-in, drejtuesja e makinës në gjendje të rëndë (DETAJE)

Postuar: 12/02/2019 - 09:03

Një aksident i rëndë raportohet që në mëngjes në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit rreth orës 06:00.

Burime bëjnë me dije se një furgon është përplasur me një mjet "Renault".

Nga përplasja ka mbetur e plagosur drejtuesja e "Renault", e cila është dërguar në spital dhe mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë.

Ndërkaq, policia në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 05:50 në autostraden Lezhë-Tiranë, në vendin e quajtur Ishull-Lezhë, ka ndodhur një aksident automobilistik ku janë përplasur mjeti me drejtues shtetasen L.M.24 vjeçe, banuese në Lezhë me mjetin me drejtues shtetasin F.B. 22 vjeç, banues në Shkoder.

Për pasojë është lënduar drejtuesja shtetasja L.M. e cila ndodhet në spital nën kujdesin mjekësor.

Grupi hetimor vazhdon hetimet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave  të aksidentit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/02/2019 - 22:29

  Qëndrimi i prerë i Ambasadës së Shteteve të Bashkuara në Tiranë kundër “djegies” së mandateve nga PD dhe LSI ka ngjallur zemërimin e mijëra simpatizantëve, militantëve dhe anëtarëve të këtyre f

Postuar: 19/02/2019 - 22:18

Akademiku i njohur Artan Fuga tha kriza politike mund të përkeqësohet pas vendimit të opozitës

Postuar: 19/02/2019 - 21:23

Gazetari Blendi Fevziu  tha se rasti i djegies së mandateve është unikal jo vetëm në Shqip

Postuar: 19/02/2019 - 20:59

Një shqiptar dhe një italian janë arrestuar pasi kanë qëlluar me armë drejt makinës së ish-pron

Postuar: 19/02/2019 - 20:37

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shtyrë për në datën 25 shkurt seancën për prokuroren e Tiranës

Postuar: 19/02/2019 - 20:16

Ish drejtori i INUK, Florenc Hoxha deklaroi gjatë seancës gjyqësore ku ai ishte i pandehur i akuz

Postuar: 19/02/2019 - 20:02

Një grua ka mbetur e plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e sotme në autostra