Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përgjaket nata e ‘Shna Ndoit’/ Breshëri kallashnikovi në Laç, zbulohet identiteti i viktimës

Postuar: 13/06/2019 - 07:32

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e djeshme pranë stadiumit Laç-Kurbin.
 
Policia njofton se viktima është Viktor Shkorreti, 25 vjeç.
 
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/eve. 
 
“Në ndihmë të Policisë Vendore, për të bërë të mundur  zbardhjen sa më shpejt të ngjarjes, janë nisur një grup  specialistësh nga Drejtoria për Hetimin e Krimeve të Rënda në Departamentin e Policisë Kriminale. 
 
Shërbimet e Policisë të D.V.P. Lezhë, të Komisariatit të Policisë Kurbin dhe  FNSh,  po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit/eve”,- njofton policia

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 19:03

Sipas informacioneve, 34-vjeçari Buzheri po tentonte t’i largohej patrullës së policisë.

I arrestuari ka probleme prej vitesh me drejtësinë.

E KALUARA KRIMINALE

Postuar: 17/08/2019 - 18:04

Kryetari i Konfederatës së Sindikatave Kolë Nikolla i ftuar në Fax News, foli për ngjarjen tragji

Postuar: 17/08/2019 - 17:49

Një tjetër shtetase shqiptare ka humbur jetën ditën e sotme.

Postuar: 17/08/2019 - 17:38

Një bandë shqiptarësh kanë dhunuar një familje në një plazh në Itali, kështu shkruajnë mediat ita

Postuar: 17/08/2019 - 17:32

Një makinë është djegur në ecje në Vorë.

Postuar: 17/08/2019 - 17:20

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor të Lungomares në Vlorë.

Postuar: 17/08/2019 - 16:21

Policia e Vlorës bën me dije se ka goditur një rast të trafikut të lëndëve narkotike.