BREAKING NEWS

Vrasës gjakftohtë dhe të pamëshirshëm, kush janë 2 vëllezërit Lala dhe vlonjati i rrezikshëm të shpallur prej vitesh në kërkim nga policia (EMRAT+FOTO)

Vrasës gjakftohtë dhe të pamëshirshëm, kush janë 2
x

Aktualitet

Përgjigja negative nga BE, ironizon keq Artan Fuga : Mirë Europa paska faj! Po ai që vodhi lopën nuk ka faj fare!

Përgjigja negative nga BE, ironizon keq Artan Fuga : Mirë Europa paska

Akademiku i njohur Artan Fuga ka reaguar për herë të parë për jo-në që Shqipëria mori për hapjen e negociatave.

Me anë të një statusi në facebook Fuga ironizoi deklarat e qeverisë që për mos hapjen e negociatave është faji i Europës.
 
“Mirë Europa paska faj! Po ai që vodhi lopën nuk ka faj fareeeee!”- shkruan Fuga në Facebook.
 
Postimi i plotë i Artan Fugës: