BREAKING NEWS

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon me revolta nëse humbet zgjedhjet, Meta sfidon SHBA dhe paralajmëron rrëzimin e reformës në drejtësi

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon
x

Aktualitet

Përgjimet e bujshme të ‘Ndranghetas’, Artan Hoxha: Po pres me ankth kush ka qenë kontakti në Presidencë dhe në ...

Përgjimet e bujshme të ‘Ndranghetas’, Artan Hoxha: Po pres

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se po pret me ankth që ‘zëdhënësit’ e klanit mafioz “Ndrangheta” të sqarojnë se cili person ka qenë kontakti i tyre në Presidencë, Kryeministri e Bashkinë e Tiranës.

Në një status në profilin e tij në Facebook, 24 orë nga buja që po bëjnë në media përgjimet e klanit mafioz, Hoxha shkruan se duhet sqaruar ‘kjo punë’, sepse vetë përfaqësuesit e institucioneve në vendin tonë nuk pranojnë të kenë lidhje me ta, por në fund të fundit, “Ndrangheta” nuk ka konktauar me ‘barinj në male’.

Postimi i plotë

Ne pritje te reagimit zyrtar per media, te zedhenesit te NDRAGETA-s Aman na e sqaroni kete pune, se po presim me ankth… Na thoni kush eshte kontakti juaj, ne presidence, ne kryeministri apo ne bashkine e Tiranes!!! Nuk na mbetet hatri edhe po ti keni kontakte te tre… Ne fund te fundit, ju nuk do kontaktoni me barinjte ne male!!! Deri tani ka reaguar per median, Presidenti, kryebashkiaku i Tiranes, Grida Duma e PD-se, etj.  Por asnjeri nuk pranon te kete lidhje me ju…