Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përgjimi 7/ ‘Atë që e rrahën mbrëmë në Maqellarë a e more vesh?’, Lala: Po lëri ato bq... (Përmendet Flamur Noka)

Postuar: 19/06/2019 - 21:51

Imer Lala bisedë me një të panjohur

Imer Lala: Hej Ardi,

I panjohur: O vëlla, një Basri Veseli, e njofim e kemi gjë?

Imer Lala: Si?

I panjohur: Basri Veseli

Imer Lala: Basri Veseli, po

I panjohur: E takova e takova po ska marrë gjë

Imer Lala: Si s'ka kurrgjo

I panjohur: A i keni sjellë ndonjë kafe.

Imer Lala: Po i kam mbaruar ato punë

I panjohur: Po i ke mbaru mo shoku por skanë shku ato punë

Imer Lala: Po leri ato bq...

I panjohur: O shok (Nuk kuptohet)

Imer Lala: Ri rehat se për atë vend ku është ai i ka çdo gjë në rregull

I panjohur: Mirë hajd hajd.

Imer Lala: Ku je ti?

I panjohur: (Nuk kuptohet)

Imer Lala: Çfarë ka ndonjë problem

I panjohur: Kurrgjo, atë nate smund e mora vesh

Imer Lala: Huh?

I panjohur:  Atë që e rrafën mbrëmë në Maqellarë a e more vesh?

Imer Lala: Jo! Kush janë ata?

I panjohur:   Po ku di gjë unë, kishin rrafë ça janë këta me kapuça të Flamur Nokës andej.

Imer Lala: E po e shof në televizor I panjohur:  Ishin nja 4 a 5

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 10:47

Kontrollet e shumta edhe në institucionet e vuajtjes së dënimit, kanë zbuluar paligjshmëri në mesin e të dënuarve.

Postuar: 18/07/2019 - 10:37

Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Tiranës, Ilir Mustafaj, njëherazi dhe pedagog, i cili kandidonte

Postuar: 18/07/2019 - 10:28

Policia e Vlorës njofton se ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Velçë”, duk

Postuar: 18/07/2019 - 09:57

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Lezhë orët e para të mëngjesit të sotëm.

Postuar: 18/07/2019 - 09:47

Një nga shkaktarët kryesorë të aksidenteve në rrugë, është tejkalimi i shpejtësisë gjatë drejtimi

Postuar: 18/07/2019 - 09:35

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon nga detyra drejtuesin e Prokurorisë së Vlorës, Ardian

Postuar: 18/07/2019 - 09:18

Nëse dëshironi të aplikoni për një vizë turistike, ambasada amerikane ka një njoftim për ju.