Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përgjimi 8/ “Jepja, jepja”, biseda e Imer Lalës me një të panjohur: Kam mbaruar punë unë, por a t'ia jap kartën? (Video)

Postuar: 19/06/2019 - 22:25

Përgjimi numër 8 është një bisedë e përgjuar mes Imer Lalës dhe një personi që Bild i shkruan vetëm numrin e telefonit. Aty personi e pyet Imer Lalën nëse mund t'i japë kartat një personi që i përmend emrin si Shefki Xhura.

0682300268: Vlla

Imer Lala:    Çarë bëre

0682300268: Sefki Xhura, a t'ia jap ato kartat apo mos t'ia jap.

Imer Lala:     Jepja, jepja ..

0682300268: Qe, ok

Imer Lala:      Është kunati dhe gruaja se ai nuk është vetë

0682300268: Mirë, (Nuk kuptohet) T'ja jap kartën se jam kam mbajtur

Imer Lala:      Jepja, jepja

0682300268: Kam mbaruar punë me të unë, po a ti jap kartën them.

Imer Lala:       Jepjaaa!

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2019 - 22:44

Gazetari Blendi Fevziu ka treguar një histori personale teksa në emision po flitet për sigurinë rrugore dhe aksidentet në rrugë, moderatori u shpreh se këmbësorët janë një problem i madh.

Postuar: 20/11/2019 - 22:38

Avokati, Dritan Jahaj ka hedhur poshtë akuzat ndaj Arbër Çekajt se ai është një bos droge.

Postuar: 20/11/2019 - 22:30

Gazetari Arsen Rusta ka deklaruar se kompania e Arbër Çekajt, ku u gjetën 613 kg kokainë në Mamin

Postuar: 20/11/2019 - 22:13

Ish-drejtuesi i policisë, Arben Hajdarmataj ka bërë një deklaratë të fortë për dosjen e Arbër Çek

Postuar: 20/11/2019 - 21:38

Avokati i Arbër Çekaj, Dritan Jahaj ka hedhur akuza të forta ndaj Prokurorisë së Krimeve të Renda

Postuar: 20/11/2019 - 21:24

Një martesë e detyrueshme mes një trafikanti droge me origjinë shqiptare dhe një grua që kishte k

Postuar: 20/11/2019 - 21:16

Specialisti i Sigurisë Rrugore, Fisnik Ziçishti ka deklaruar se mungesa e një autoriteti përgjegj