Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përleshje si nëpër filma/ Pistoletë, sëpatë e kaçavida, plas sherri mes shqiptarëve, por nuk përfundon me kaq (Video)

Postuar: 15/03/2019 - 14:47

Gjashtë shqiptarë janë vënë në pranga pas një sherri masive në Itali, në Via Mola. Mediat italiane shkruajnë se ajo që filmuan kalimtarët ishte një skenë e frikshme që shkaktoi panik.

Sipas deëhmitarëve, shqiptarët e përfshirë në sherr kishin më vete pistoletë, sëpatë, kacavida.

Katër nga shqiptarët pastaj u ngjitën në një BMW, ndërkohë që dy të tjerë në një Peugeot 206 SW.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 20:00

Guardia di Finanza në Romë, ka kryer një operacion të gjerë kundër një organizate të dedikuar në trafikun e drogës me bazë operacionale në Capitale.

Postuar: 21/05/2019 - 19:17

Një 33-vjeçar nga fshati Katund Sukth në Durrës, është arrestuar pasi rezultonte i shpallur në kë

Postuar: 21/05/2019 - 18:07

Një shtetas rus i përfshirë në krime të shumta dyshohet se fshihet në Shqipëri.Lajmin e bën të di

Postuar: 21/05/2019 - 17:41

Mbrëmjen e djeshme policia italiane në rajonin e Regina Pacis, vuri në pranga një shtetas shqipta

Postuar: 21/05/2019 - 17:15

Protestat e opozitës janë bërë shkak që shumë agjenci turistike të anulojnë prenotimet për të kal

Postuar: 21/05/2019 - 17:06

Mos dekretimi i Gent Cakajt në postin e Ministrit të Jashtëm, ka shkaktuar përpara disa muajsh nj

Postuar: 21/05/2019 - 16:34

 Policia e Durrësit në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë vënë në pranga 2 persona të shpal