BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Aktualitet

Përlotet vajza e Bujar Nishanit, ja çfarë e preku nga Belind Këlliçi

Përlotet vajza e Bujar Nishanit, ja çfarë e preku nga Belind

Vajza e Bujar Nishanit, Fiona është përlotur teksa ishte prezente në Kuvendin Kombëtar të Forumit të Rinisë së Partisë Demokratike. Fiona Nishani dëgjoi Belind Këlliçin që përshëndeti të atin e saj të ndjerë, ish-Presidentin Bujar Nishani, i cili ndërroi jetë vetëm pak muaj më parë dhe u prek.

“Një përshëndetje shkon për Rudina Hajdarin, vajzën e Azem Hajdarit, Fiona Nishanin, të bijën e presidentit Bujar Nishani dhe Glauk Olldashin, djalin e Sokol Olldashit, tre emblema këto që i kanë dhënë jetën Partisë Demokratike dhe kanë dhënë shumë ndër vite,”- tha Këlliçi.