BREAKING NEWS

Çfarë do bëhet nesër me Reformën Zgjedhore? Spartak Ngjela zbulon ‘asin nën mëngë’ të ambasadores Yuri Kim

Çfarë do bëhet nesër me Reformën Zgjedhore? Spartak
x

Aktualitet

Përmbytet Vlora, reshjet e shiut sjellin probleme në qarkullimin e makinave

Përmbytet Vlora, reshjet e shiut sjellin probleme në qarkullimin e

Rrebeshet e shiut gjatë orëve të pasdites në qytetin e Vlorës kanë sjell dhe probleme në qarkullimin e makinave, pasi disa rrugë janë përmbytur. Problemet më të shumta janë në zonën e njohur si Skela dhe rruga e portit.

Sipas informacioneve mësohet se punonjësit e Ujësjellës-Kanalizimeve janë në terren për normalizimin e situatës. Meteorologët kanë parashikuar që reshjet do të vijojnë dhe në ditët në vijim, por me një intensitet më të ulët.

Më të lexuarat