Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përmbytet Vlora, reshjet e shiut sjellin probleme në qarkullimin e makinave

Postuar: 09/11/2019 - 22:03

Rrebeshet e shiut gjatë orëve të pasdites në qytetin e Vlorës kanë sjell dhe probleme në qarkullimin e makinave, pasi disa rrugë janë përmbytur. Problemet më të shumta janë në zonën e njohur si Skela dhe rruga e portit.

Sipas informacioneve mësohet se punonjësit e Ujësjellës-Kanalizimeve janë në terren për normalizimin e situatës. Meteorologët kanë parashikuar që reshjet do të vijojnë dhe në ditët në vijim, por me një intensitet më të ulët.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 23:17

Një aksion i madh policor në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero çoi në sekuestrimin e rreth 16 mijë bimëve narkotike marijuanë e ndarë në dy plantacione të ndryshme

Postuar: 16/11/2019 - 22:40

Mbrëmjen e sotme është gjetur i vdekur një 68-vjeçar në fshatin Shumbat të Dibrës

Postuar: 16/11/2019 - 21:29

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së shtunës në zonën e Kamzës, ku një automje

Postuar: 16/11/2019 - 19:40

"Air Albania Stadium" do të çelë nesër dyert me ndeshjen midis Kombëtares Shqiptare të

Postuar: 16/11/2019 - 17:55

Një grua në Tiranë ka mbetur e vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor në rrugën “Demokraci