BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Aktualitet

Përplasen dy automjete në Tiranë, një 27 vjeçar përfundon në gjendje të rëndë në spital

Përplasen dy automjete në Tiranë, një 27 vjeçar

Dy automjete janë përplasur midis tyre mbrëmjen e sotme në rrugën “Perlat Rexhepi” në Tiranë.

policia-elbasan-naten

Policia bën me dije se pasojë e përplasjes, drejtuesi i njërit prej mjeteve një 27 vjeçar ka përfunduar në spital.

Njoftimi:

Me datë 28.05.2020, rreth orës 22:15, në rrugën “Perlat Rexhepi”, është përplasur mjeti me drejtues shtetasin K.S., 27 vjeç, me mjetin me drejtuesin shtetasin A.N., 41 vjeç

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit shtetasi K.S., i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.