Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përplasen dy makina në Fushë-Krujë

Postuar: 18/08/2018 - 22:39

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë- Tiranë. Mësohet se në aksident janë përfshirë  dy makina të cilët janë përplasur me njëra tjetër.

Ndërkohë nuk dihet nëse ka persona të plagosur nga ky aksident.

Në vendngjarje kanë mbërritur edhe forcat e policisë, të cilat po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/02/2019 - 13:51

Petrit Vasili  vjen me një reagim drejt e nga facebook-u ndaj protestes së ditës së sotme duke thënë se:

Postuar: 16/02/2019 - 13:45

Ndërsa tymi dhe flakët kanë pushtuar zonën e Kryeministrisë, ky protestues duket se është i vetmi

Postuar: 16/02/2019 - 13:40

Zyrtarë të Ministrisë së Brendshme reagojnë për deklaratat e opozitës se policia ka provokuar qyt

Postuar: 16/02/2019 - 13:35

Situatë alarmante te Kryeministria.Një protestues është ngjitur në godinën kryeministrore.Ai ka

Postuar: 16/02/2019 - 13:25

Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka reaguar sot përmes rrjeteve sociale ku ka komentuar edhe sulm

Postuar: 16/02/2019 - 13:04

Gazi lotsjellës i hedhur nga policia në turmën e protestuesve i ka sjellë probleme kreut të PD, L