BREAKING NEWS

Kamerat e sigurisë kapin pamje tronditëse nga resorti në Shijak për vrasjen e Jan Prengës, autorët dalin me kazma dhe lopata për të groposur trupin

Kamerat e sigurisë kapin pamje tronditëse nga resorti në Shijak
x

Aktualitet

Përplasen me njëra-tjetrën 3 makina në Elbasan, mbeten të plagosur dy persona

Përplasen me njëra-tjetrën 3 makina në Elbasan, mbeten

Tre makina janë përfshirë në një aksident në Elbasan-Ish kombinatin Metalurgjik, ku kanë ngelur dy të plagosur. Në aksident është përfshirë një fuoristradë dhe dy autovetura, ndërsa dy personat sipas burimeve nga vendngjarja kanë marrë lëndime të lehta.

Pas aksidentit qarkullimi u bllokua dhe policisë iu deshën disa minuta për rregullimin  e gjendjes dhe rikthimin e normalitetit . Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, por policia po merret me zbardhjen e ngjarjes.