Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përplaset për vdekje 16-vjeçari në Tiranë (Detajet e para)

Postuar: 18/09/2019 - 23:31

  Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një djali të mitur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Kamëz-Rinas . Viktima është O. Ç.,16 vjeç, banues në Domje i cili kur u godit nga makina tip 'Benz' po udhëtonte me biçikletë. Ndërkohë policia njofton se ka arrestuar shoferin e makinës që shkaktoi aksidentin A. H.,25 vjeç, banues në Kamëz.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ka shkuar grup hetimor të cilët po punojnë për të zbuluar detajet dhe shkaqet e plota të këtij aksidenti.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 13:54

Nëna Ervis Alinjit, Hurma Alinji, të cilës i është zhdukur djali para 8 vitesh ka reaguar sërish

Postuar: 21/10/2019 - 13:49

Ora do të ndryshojë të dielën e fundit të tetorit.

Postuar: 21/10/2019 - 13:42

Ibrahim Krusa është 70 vjeç dhe vjen nga fshati Zogjaj i Bulqizës për të rrëfyer historinë e tij

Postuar: 21/10/2019 - 13:11

Policia e Shkodrës ka dhënë detajet paraprake për ngjarjes e rëndë, ku një 55-vjeçar i idetifikua

Postuar: 21/10/2019 - 13:01

Pak minuta më parë, malësia e Shoshit në Shkodër u trondit nga një vrasje me armë.