Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përplaset për vdekje burri në Cërrik

Postuar: 12/11/2018 - 19:05

Një 83-vjeçar është përplasur për vdekje gjatë ditës së sotme në Cërrik. Ngjarja  ka ndodhur në  fshatin Klos, Cërrik , ku shtetasi V. Sh., 60 vjeç  banues në fshatin Mollas, duke drejtuar mjetin tip “Iveko” ka aksidentuar shtetasin R.Xh., 83 vjeç , banues në fshatin Klos.

Si pasojë e aksidentit shtetasi R.Xh., ka ndërruar jetë në vendgjarje. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Cërrik, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 15:11

Ditën e sotme në qytetin e Kavajës një automjet është përfshirë nga flakët. Mjeti ka shpërthyer në flakë në pjesën e përparme, ndërsa dyshohet se shkak ka qenë një shkëndijë elektrike.

Postuar: 21/02/2019 - 14:40

Gjykata e Vlorës ka caktuar masën e sigurisë "arrest me burg" për Armando Sulejmanin,

Postuar: 21/02/2019 - 14:32

Në përgjigje të interesit të disa mediave, lidhur me truprojet e zotit Sali Berisha, Garda e Repu

Postuar: 21/02/2019 - 12:36

Sapo janë zhvendosur para Kryesisë së Kuvendit protestuesit dhe deputetët e opozitës.

Postuar: 21/02/2019 - 12:03

Ka përfunduar protesta para Parlamentit.