BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Aktualitet

Përplasja mes policisë dhe 4 personave në Mamurras, efektivët e forcave "Shqiponja" bëjnë lëvizjen e fundit

Përplasja mes policisë dhe 4 personave në Mamurras,

Efektivët e forcave "Shqiponja" kanë bërë të mundur shoqërimin e dy personave në ambientet e Spitalit të Traumës në Tiranë, të cilët dyshohet se kanë lidhje me ngjarjen në Mamurras, ku u plagosën 2 policë dhe Nikoll Vorfi (Fufi).

Të shoqëruar janë Alfred Prenga dhe Gjon Fufi.

Ky i fundit është vëllai i të plagosurit Nikoll Vorfi (Fufi).