BREAKING NEWS

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon me revolta nëse humbet zgjedhjet, Meta sfidon SHBA dhe paralajmëron rrëzimin e reformës në drejtësi

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon
x

Aktualitet

Përplasja për vaksinimin e VIP-ave, Eugena Tomini zbulon arsyen pse u zgjodhën ata pas mjekëve

Përplasja për vaksinimin e VIP-ave, Eugena Tomini zbulon arsyen pse u

Vaksinimi i disa personaliteteve të artit dhe politikës të dielën shkaktoi debat në Shqipëri për kategorizimin, ndërsa ministria e Shëndetësisë ua hodhi “topin” mjekëve të familjes duke deklaruar se i përzgjodhën ata.

Zv. ministrja Eugena Tomini e ftuar mbrëmjen e sotme në Radarin Informativ u shpreh se ishin brenda fashës 80+.

“Nuk do doja të dezinformoja sërish për 11 apo 12 individë që na kanë ngopur shpirtin gjatë gjithë jetës. Personalitet ishin brenda fashës 80+” tha ajo.